Folia przeciwsłoneczna lustrzana

Główną zaletą folii przeciwsłonecznej lustrzanej jest jej działanie w zakresie redukcji ciepła aż o 80%. w przypadku folii zewnętrznej promieniowanie cieplne jest już zablokowane przed pierwszą szybą. Ciekawscy gapie także nie zobaczą niczego co jest za oklejoną szybą, ponieważ folia przeciwsłoneczna w ciągu dnia działa jak lustro weneckie. Po montażu folii znacząco spada zużycie klimatyzacji co wiąże się z dużą oszczędnością. Folia lustrzana przeciwsłoneczna blokuje 99% szkodliwych promieni UV chroniąc wyposażenie pomieszczenia przed blaknięciem. W okresie zimowym folie przeciwsłoneczne ograniczają utratę ciepła z wnętrza pomieszczenia nawet o 30% dzięki czemu można zaoszczędzić na kosztach ogrzewania.
ZALETY KTÓRE MOŻESZ ZYSKAĆ
– latem folie przeciwsłoneczne redukują nagrzewanie pomieszczeń nawet o 80%
– zimą folia przeciwsłoneczna ogranicza utratę ciepła nawet do 30%
– w 99% folia lustrzana redukuje szkodliwe promienie UV
– folia przeciwsłoneczna lustrzana w ciągu dnia działa jak lustro weneckie zapewniając dyskrecję w pomieszczeniu.
– długa żywotność nawet do 10 lat.

Folia przeciwsłoneczna - bezbarwna

Folia ta w odróżnieniu od folii lustrzanej jest niemal zupełnie przeźroczysta i nie zaciemnia pomieszczenia, jednocześnie redukując do 80% ciepła słonecznego i 99% szkodliwych promieni UV. W słoneczne dni w pomieszczeniach z dużymi przeszkleniami redukcja temperatury może sięgać aż 10°C. Nasze folie posiadają 5 letnią gwarancję producenta.

Folia przeciwsłoneczna na poliwęglan

W obiektach, w których świetliki dachowe wykonane są z płyt z poliwęglanu, podczas słonecznych dni temperatura wewnątrz pomieszczeń gwałtownie wzrasta. Spowodowane jest to specyficzną budową poliwęglanu. Chcąc przeciwdziałać negatywnym efektom, warto zastosować specjalną folię, która do 82% zredukuje kłopot związany z nadmiernym nagrzewaniem wnętrza, a ponadto ograniczy w 99% przenikanie szkodliwego promieniowania UV. Taka inwestycja w dłuższej mierze okaże się bardzo opłacalna, gdyż znacząco zmniejszy koszty klimatyzacji.
Zalety folii przeciwsłonecznych zewnętrznych na poliwęglan:
maksymalna redukcja nagrzewania się pomieszczeń,
latem oszczędność kosztów klimatyzacji, zimą oszczędność kosztów ogrzewania,
gwarancja do 7 lat!,
redukują promieniowanie UV (99%) zapobiegając procesowi blaknięcia przedmiotów,
eliminują zjawisko oślepienia promieniami słonecznymi.
OKLEJANIE SAMOCHODÓW
Warszawa ul. Byczyńska 29
GODZINY OTWARCIA
pn-pnt 8:00-19:00
sob. 9:00-16:00