img_20201217_111126

OKLEJANIE SZYB FOLIĄ PRZWCIWSŁONECZNĄ LUSTRZANĄ WARSZAWA

Stosowanie folii okiennych z kontrolą ciepła i odrzucaniem światła słonecznego w celu odbijania światła słonecznego, zmniejszenia blaknięcia elementów wnętrza i ochrony oczu przed nadmiernym oślepieniem.

Kiedy lato jest w pełni, słońce i temperatura to gorące tematy.

Ciepło może powodować dyskomfort w miejscach pracy i domach. Folia chroniąca przed słońcem to opłacalne i proste rozwiązanie, które ma więcej zalet, niż początkowo sądziłeś .

Folia do okien przeciwsłonecznych jest bardzo skuteczna, ale działa na prostym założeniu. Po nałożeniu na szkło (zwykle wewnątrz budynku, przez dłuższy okres użytkowania), odblaskowy charakter folii odbija część energii słonecznej, zanim będzie mogła wejść do pomieszczenia. Ilość redukowanej energii zależy od gatunku wybranej folii.

Ulepszenie starszych metod. 
Chociaż folia przeciwsłoneczna jest dostępna od dłuższego czasu, klienci nadal mogą preferować tradycyjne metody utrzymywania chłodu, takie jak rolety. Fakty są jasne – folia solarna jest zdecydowanie skuteczniejszym wyborem. Rolety są odsunięte od okna, co oznacza
, że między szybą a roletą jest szczelina. Dzięki temu energia słoneczna przedostanie się do pomieszczenia i zacznie go nagrzewać. Folia przeciwsłoneczna jest umieszczana bezpośrednio na oszkleniu i odrzuca energię słoneczną, zanim przeniknie ona przez szybę, zatrzymując niechciane ciepło przed wejściem do pomieszczenia.

Kolejną zaletą f0lii jest to, że po nałożeniu nie zasłania widoku. Żaluzje i okiennice działają, tworząc barierę, która służy również do zapobiegania widzeniu, często sprawiając, że pokoje są ciemne. Folia okienna zapewnia zarówno naturalne światło, jak i widok.

Dodatkowe zalety folii przeciwsłonecznych chroniących przed słońcem …
Folia ma też inne zalety. Oprócz kontroli temperatury, zastosowanie folii słonecznej pomoże ograniczyć odblaski. Światło słoneczne może powodować trudności przez cały rok, z jasnym światłem w miesiącach letnich i nisko położonym położeniem słońca w zimie, często powodującym problemy z widocznością. W biurach może być trudno zobaczyć ekrany komputerów lub skupić się na współpracownikach, podczas gdy w budynkach mieszkalnych odblaski mogą utrudniać oglądanie telewizora lub czytanie. Folia słoneczna odciąży ostrze jasnego światła słonecznego, zapewniając znacznie wygodniejsze wrażenia przez cały rok.

Słońce niesie ze sobą również promienie UV. Promienie te są jednym z głównych czynników powodujących blaknięcie, a folia okienna słoneczna może blokować ponad 99% tych promieni. Utrzymując chłodzenie pomieszczeń i filtrując szkodliwe promienie UV. Folia do okien słonecznych stanowi skuteczną barierę przed blaknięciem, chroniąc podłogi, meble, sprzęt przed uszkodzeniem przez słońce. Dzięki współczynnikowi SPF równemu 285 folia przeciwsłoneczna może również zapewnić skuteczną ochronę skóry.

Efektywności energetycznej…
Ponieważ mniej niż 1% domów ma zainstalowane urządzenia klimatyzacyjne, folia przeciwsłoneczna stanowi pożądaną innowację. Biura i firmy częściej mają jednak klimatyzację, a zapobiegając nieprzyjemnemu nagrzewaniu się pomieszczeń, folia słoneczna może zmniejszyć obciążenie klimatyzatorów, co z kolei obniża koszty energii.

Share this post

OKLEJANIE SAMOCHODÓW
Warszawa ul. Byczyńska 29
GODZINY OTWARCIA
pn-pnt 8:00-19:00
sob. 9:00-16:00